www.revimed.pl

Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne REVIMED koncentruje się na zapewnieniu opieki medycznej, głównie dla pacjentów i firm z regionu pomorskiego, poprzez własne oddziały oraz sieć renomowanych, medycznych placówek partnerskich. Ponadto dla zapewnienia najwyższej jakości usług klinika współpracuje z kilkoma największymi ogólnopolskimi sieciami przychodni i firmami medycznymi. Nie bez znaczenia jest fakt, iż kilka z nich również nas obdarzyło zaufaniem i wybrało właśnie REVIMED na swoją placówkę partnerską w Trójmieście.

Istotą i celem funkcjonowania Centrum Medyczno - Rehabilitacyjnego REVIMED jest świadczenie najwyższej jakości usług medycznych skutkujących zadowoleniem i zdrowiem pacjenta. Dlatego w naszym centrum skupiamy się i doskonalimy jedynie w wybranych specjalizacjach medycznych, starając się zawsze nadążać za osiągnięciami współczesnej nauki i medycyny. Bezpieczeństwo naszych usług gwarantuje profesjonalna kadra medyczna oraz wspomagający jej pracę najwyższej jakości certyfikowany sprzęt medyczny. Codziennie dokładamy starań aby nasze usługi medyczne były szeroko dostępne i udzielane w komfortowych warunkach. Dużą rolę w wynikach każdej zastosowanej terapii widzimy w profilaktyce schorzeń oraz wewnętrznej motywacji pacjenta, dlatego duży nacisk kładziemy na promocję zdrowego trybu życia a także indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta. Uważamy, iż tylko wówczas pacjenci powierzając nam swoje zdrowie mogą być o nie całkowicie spokojni.

Nie zabiegamy o żadne tytuły, certyfikaty, nagrody lub reklamę. Naszym sukcesem i zarazem nagrodą jest od lat to samo - zadowolenie każdego wyleczonego i dobrze obsłużonego pacjenta.

To wszystko czyni nas kliniką wyjątkową na mapie placówek medycznych Pomorza.

Revimed Gdańsk / Pruszcz Gdański:

  • rehabilitacja, masaż
  • fizykoterapia
  • bóle pleców, kręgosłupa
  • rwa kulszowa, dyskopatia, wypadnięcie dysku
  • terapia manualna
  • medycyna pracy
  • dermatologia

Niestety nie masz zainstalowanego flasha - bóle kręgosłupa


Rejestracja On-Line
Rejestracja Rehabilitacja Gdańsk
Produkty medyczne
fizykoterapia medyczna revimed